Keramická dílnička ve školní družině

přidáno: 21. 4. 2021 10:08, autor: Družina Jeseník nad Odrou   [ aktualizováno 5. 5. 2021 9:16 ]
     Letos nám do školy přibyla jedna novinka, a to je krásná keramická pec. S dětmi jsme se tedy rozhodli, že si také vyrobíme krásné výrobky. Děti si přinesly do družiny vykrajovátka a společně jsme si udělali malý keramický ateliér. Co děti vyráběly, to je zaím tajné:) ale všechny děti byly opravdu moc šikovné a kreativní a výrobky jsou opravdu znamenité.
     Zatím výrobky musí týden vyschnout a poté je v nové peci vypálíme a namalujeme glazurou a znovu vypálíme.
A s již hotovými výrobky se zde na stránkách rádi pochlubíme.
ą
Družina Jeseník nad Odrou,