Myslivecké odpoledne

přidáno: 27. 6. 2021 13:24, autor: Zdenka Fusková
Ve čtvrtek 24. června k nám do školní družiny zavítali myslivci manželé Královi. Se zaujetím nám vyprávěli o myslivosti a o tom, jak se starají o les a zvířata v něm. Přinesli nám ukázat lovecké trofeje, obrázky z lesa, časopisy o myslivosti a spoustu dalších zajímavostí s myslivostí spojených. Děti se aktivně zapojily do plnění úkolů, které pro ně připravili, poslechly si mysliveckou fanfáru a na vlastní oči mohly vidět hudební nástroj, na který se hraje - lesní roh. Byli jsme nadšení z jejich práce a pochopili jsme, že být myslivcem je zajímavé, ale i nesmírně náročné. Děti projevily zájem o myslivost a uvítaly by práci v mysliveckém kroužku, kdyby se našel ochotný pan myslivec. Děti si z mysliveckého odpoledne odnesly i drobné dárky, hostům poděkovaly za ochotu a čas strávený ve škole.